Author: o***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Best purchase. I keep posting this photo everywhere. you won't regret your purchase 😘
Color: Dirty Orange
Price: 164kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Dirty Orange |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Curly Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 232 g |
| Length | 68 cm |
| Crown | 58 cm |
| SKU | sb2312155847779303 |
Author: o***6
Date:
Review: Best purchase. I keep posting this photo everywhere. you won't regret your purchase 😘
Color: Dirty Orange
Author: v***a
Date:
Review: Great i used it for my concert (:
Color: Dirty Orange
Author: a***s
Date:
Review: Brilliant. Looks just like it does in the photo.
Color: Dirty Orange
Author: a***i
Date:
Review: im so satisfied thank u so much i will definitely buy again
Color: Dirty Orange
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.